Doc.ua запис до лікаря

Від чотирьох до семи членів у кожній ОВК на Закарпатті не взяли участь у перших засіданнях комісій

Від чотирьох до семи членів у кожній ОВК на Закарпатті не взяли участь у перших засіданнях комісій

вибориВід чотирьох до семи членів у кожній ОВК на території Закарпатської області – стільки не взяло участь у перших засіданнях комісій та, відповідно, не прийняли присяги.

Причина відсутності людей – вони не проживають на території області. Ті з них, до котрих вдалося додзвонитися, повідомили своїх голів комісій, що не будуть працювати у відповідних округах, – пише ГМ “ОПОРА”. 

На ОВК №72 під час першого засідання був відсутній голова комісії – представник Радикальної Партії Олега Ляшка. Він проживає у Вінницькій області.

У ОВК №71 із іншої області виявився секретар комісії – представниця Партії Наталії Королевської «Україна – вперед!».

У ОВК №70 секретар комісії – представник Партії «НОВА ПОЛІТИКА» – відмовився виконувати свої обов’язки, водночас виявив бажання працювати рядовим членом. Заступник голови цієї ж ОВК – представник Соціалістичної партії України – був відсутній на засіданні, бо проживає у Києві.

Разом з тим, перші засідання окружних виборчих комісій, котрих на Закарпатті шість, вчасно розпочали свою роботу. Комісії звертатимуться до ЦВК з проханням замінити людей, що не проживають в окрузі, на місцевих.

Ще одна особливість перших засідань ОВК – вони не анонсувалися через ЗМІ, засідання голови скликали у телефонному режимі. У найближчі дні ОВК на Закарпатті займатимуться організаційними питаннями, на кшталт облаштування приміщень, придбання оргтехніки, наймом на платну основу технічних працівників.

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *