Верхи не можуть керувати по-старому – події в Закарпатській облраді можуть стати прикладом для всієї України

Верхи не можуть керувати по-старому – події в Закарпатській облраді можуть стати прикладом для всієї України

 Про це пише в своєму телеграм-каналі Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/58

Фракція «Слуг народу» в Закарпатській обласній раді під час останньої сесії являла собою досить неприглядне явище, очевидно, що закарпатські «слуги» до останнього сподівались, що ОП зможе переконати бенефіціарів нової більшості нардепів Балогу-Петьовку підтримати на посаду голови облради кандидатуру від президентської політсили. ❗️Цього не сталося, бо кандидат від «Рідного Закарпаття» Володимир Чубірко за всіма якостями був «вищий» на дві голови від можливих конкурентів і здати його означало повністю дискредитувати себе в очах закарпатців.

❗️У цій ситуації голова фракції «Слуг народу» заявив, що фракція не висуватиме члена «слуг» на голову облради, але зразу ж інший член фракції «СН» повідомив, що вносить на голову альтернативну Чубірку кандидатуру представника від фракції «Рідне Закарпаття» Петра Станка, маючи на меті затягнути процес обрання явного фаворита. Такі викрутаси ще більше опустили «СН» в очах виборців. Хоча можна було програти достойно, як це зробили представники фракцій «За Майбутнє» та «КМКС» – вони заявили, що не братимуть участі в голосуванні та не висуватимуть свої кандидатури на посаду голови облради.

❗️Складається враження, що з пропрезидентських політсил в Закарпатті боєздатним залишився тільки «Майбах» Ледиди-Іванча, але заради чого їм тримати марку у цій ситуації невідомо, єдиним стимулом для «За Майбутнє», враховуючи повну дезорганізацію команди закарпатських «слуг», є отримання посади голови Закарпатської ОДА. Тоді можливий баланс сил в області за принципом «ні війни, ні миру». Напружені стосунки колишніх друзів Ледиди та Балоги не означають того, що вони готові працювати на знищення один одного. 

Але, якою логікою користуватиметься Офіс Президента при призначенні наступного голови Закарпатської ОДА покажуть найближчі дні.

❗️В цій ситуації зрозуміло одне, «верхи не можуть керувати по-старому» і Закарпаття може стати прикладом для інших областей України, як вирішувати цю проблему.

//

Головою Закарпатської облради VIII скликання обрано Володимира Чубірка, Василь Іванчо склав повноваження заступника

Петров об’єднав у бажанні його позбутися всі політичні сили Закарпаття, навіть заклятих ворогів, – Павло Федака

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.