Вчена рада УжНУ звернулася до Ужгородської міської ради з метою захисту майнових інтересів університету

Вчена рада УжНУ звернулася до Ужгородської міської ради з метою захисту майнових інтересів університету

У четвер, 22 грудня, Вчена рада УжНУ прийняла рішення про лист-звернення на адресу Ужгородської міської ради та міського голови Богдана Андріїва з метою захисту майнових інтересів університету та попередження факту незаконного вилучення будівлі факультету інформаційних технологій по вулиці Заньковецької, 89А в місті Ужгород, що перебуває в оперативному управлінні Ужгородського національного університету.

Зокрема у рішенні Вченої ради зазначається, що: «Інформація, розміщена на офіційній сторінці Ужгородської міської ради у мережі Фейсбук щодо питання вилучення з оперативного управління Державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет» будівель за адресою: м. Ужгород, вул. Марії Заньковецької, 89, з мотивів їх невикористання Університетом, не відповідає дійсності, оскільки:

А) навчальний корпус УжНУ, який знаходиться за адресою: м. Ужгород, вул. Заньковецької, 89А, був переданий 19 січня 1995 р. природничо-гуманітарній школі-коледжу для постійного користування та володіння від завідувача дитячим садком Жменяк В. С. та головного бухгалтера Біби П.П. згідно з Актом прийому-передачі будівлі, затвердженого директором заводу «Турбогаз» Сентіпал В. І. та завідуючим Ужгородським міським відділом народної освіти Гаврилешко М.Ю. У вказаному корпусі дитячий садочок не функціонував.

Б) з січня 1995 року по грудень 2018 року Університетом вкладено значні кошти, близько 35 мільйонів гривень, у реконструкцію, капітальний та поточний ремонти даного приміщення, а саме: встановлено міні-дахову котельню, проведено повну заміну дахового покриття, капітальний ремонт систем опалення, електромереж та кондиціонування, вентиляції. Дані приміщення повністю пристосовані до навчально-виховного процесу та відповідають санітарним вимогам.

В) у будівлі розміщено два факультети: факультет інформаційних технологій та частину факультету історії та міжнародних відносин, на яких навчається близько 800 студентів. Дана будівля використовується також Навчально-науковим інститутом євроінтеграційних досліджень та іншими факультетами для проведення навчальних занять в комп’ютерних лабораторіях».

Вчена рада УжНУ  запропонувала Ужгородській міській раді переглянути та скасувати вказане рішення, а також надалі проводити консультації з Ужгородським національним університетом щодо будь яких рішень, які стосуються нерухомого майна університету.

Крім цього, на Вченій раді було вирішено  інформувати Міністерство освіти і науки України про ситуацію, яка склалася між Ужгородською міською радою та Ужгородським національним університетом з приводу навчального корпусу УжНУ, який знаходиться за адресою: м. Ужгород, вул. Заньковецької, 89А.

Повідомляє Інформаційно-видавничий центр УжНУ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *