В Закарпатті до скарбниці надійшло понад 2 млрд грн митних платежів

грошіЗа результатами зовнішньоекономічної діяльності учасників ЗЕД, акредитованих у зоні діяльності Закарпатської митниці ДФС, протягом 2014 року до Державного бюджету надійшло  понад 2 млрд грн. Це, порівняно з 2013 роком, більше на 370,3 млн грн, або 22,5 %. Як приклад надходжень помісячно, грудень «приніс» у 2014 році 168,1 млн грн, що на 43 млн більше ніж грудень 2013-го.
Підводячи підсумки роботи протягом 2014 року, Вадим Симчера начальник Закарпатської митниці ДФС, зазначає, що одним із вагомих факторів, який сприяє економічно ефективній роботі як митниці, так і суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності – успішний розвиток електронних технологій. Наприклад, із понад 122 тис. оформлених митницею 2014 року митних декларацій, тільки 7,6 % були подані в паперовому вигляді. Електронне декларування дозволяє оформлювати митні декларації в середньому протягом однієї години. При цьому середній час оформлення митних декларацій на імпортовані товари складає півтори години.
Якщо сумлінним суб’єктам ЗЕД у межах законодавства працівники митниці всіляко сприяють, то порушникам і контрабандистам намагаються протидіяти. Так, у 2014 році фахівці митниці зафіксували 2050 фактів порушень митного законодавства на суму 51,4 млн грн, у тому числі рекордний протокол на суму 18,2 млн грн, де предметами правопорушень стали мобільні телефони.
Загалом, у 2014 році у правопорушників було вилучено предметів правопорушень на суму понад 49,7 млн грн. Найбільше зафіксовано фактів порушення строків доставки транспортних засобів до митного органу призначення, що перебувають під митним контролем, недекларування різноманітних продуктів харчування та медпрепаратів, які містять наркотичні та психотропні речовини.
Митницею розглянуто 1 107 справ про порушення митних правил, за результатами яких накладено штрафи на суму 3,03 млн грн.
Судовими органами під час розгляду справ про порушення митних правил винесено постанови про конфіскацію у дохід держави предметів правопорушень на суму понад 10 млн грн та накладені штрафи понад 8  млн грн.
– Ми готові до ефективної реалізації державних реформ, при цьому завжди були і залишаємося стабільним та надійним партнером громадян та суб’єктів ЗЕД, – наголосив Вадим Симчера, – та додав, – створення комфортних умов для розвитку зовнішньоекономічних відносин у нашому багатонаціональному й географічно вигідно розташованому регіоні було і залишається пріоритетним.
Відділ комунікацій Головного управління
ДФС у Закарпатській області

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *