В закарпатському скансені знову не визначили майбутнього директора (ВІДЕО)

скансен26 вересня у прес-центрі облдержадміністрації відбулося друге засідання комісії по конкурсному добору на посаду директора Закарпатського обласного музею народної архітектури та побуту. 

У засіданні, що передбачало презентацію конкурсантами власних програм розвитку музею на 1 та 5 років і співбесіду, взяли участь члени конкурсної комісії, а також представники громадськості, які виявили бажання бути присутніми на засіданні.

Як і повідомлялося раніше, до складу комісії входили:

1. Від управління культури (органу управління):
– Вікторія Фролова – начальник управління культури облдержадміністрації;
– Ілдико Молнар – заступник начальника управління – начальник відділу управління культури облдержадміністрації (голова конкурсної комісії)ї;

– Владислава Рішко – провідний фахівець методичного кабінету при управлінні культури облдержадміністрації;
– Ольга Бєлєцька – головний спеціаліст управління культури облдержадміністрації, секретар конкурсної комісії (без права голосу).

2. Від громадських організацій:
– Марія Купарь – член обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України;
– Аттіла Коприва – член товариства Угорської культури Закарпаття;
– Василь Олашин – член ради крайового товариства “Просвіта”, скульптор, член Національної спілки художників України.

3. Від трудового колективу:
– Федір Шандор – доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри соціології та соціальної роботи ДВНЗ “Ужгородський національний університет”;
– Емма Левадська – член Національної спілки майстрів народного мистецтва, Спілки професійних художників Закарпаття, Спілки дизайнерів України;
– Сергій Федака – доктор історичних наук, професор, викладач кафедри історії України ДВНЗ “Ужгородський національний університет”.

На посаду ж директора претендували: Василь Коцан, Костянтин Яворський, Павло Леньо й Оксана Зейкан. Габріела Андял, нагадаємо, зняла свою кандидатуру незадовго до другого засідання (23 вересня).

Таким чином, заслухавши виступи всіх претендентів, було обрано голову та секретаря лічильної комісії (Владиславу Рішко та Федора Шандора), які при підрахунку голосів закритого (таємного) голосування виявили, що на посаду директора Закарпатського обласного музею народної архітектури та побуту проголосовано:

– за кандидатуру Василя Коцана: “ЗА” – 2;

– за кандидатуру Костянтина Яворського: “ЗА” – 0;

– за кандидатуру Павла Леня: “ЗА” – 4;

– за кандидатуру Оксани Зейкан: “ЗА” – 3.

Згідно з результатами голосування вирішено: рекомендувати управлінню культури обласної державної адміністрації оголосити повторний конкурс на посаду директора Закарпатського обласного музею народної архітектури та побуту у зв’язку з тим, що жоден із кандидатів не набрав більшість від затвердженого складу конкурсної комісії (п.12 ст.21 ЗУ “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури від 28 січня 2016 року № 995-VIII”).

Управління культури Закарпатської ОДА

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *