В Закарпатській прокуратурі скоротили 84 посади

В Закарпатській прокуратурі скоротили 84 посади

прокуратураПро реформу органів прокуратури розповів сьогодні на прес-конференції прокурор Закарпатської області Володимир Янко.
За словами прокурора, в Україні вперше було забезпечено проведення чотирирівневого конкурсного відбору керівників місцевих прокуратур. Його проводили у регіональному центрі у Львові, який був незалежним від Закарпаття.
Всього у місцевих прокуратур на Закарпатті нині  працює 134 оперативних працівників, які успішно пройшли тестування. Скорочено загалом 84 посади, з них 61 – оперативний працівник і 23 – державні службовці та службовці.
“Люди пройшли випробування, самі достойні пройшли на посади. Вони мають більше повноважень, більш самостійні. Їм буде простіше виконувати свої завдання. Бачу в цьому позитив, більшу прозорість та відкритість. Надіюся, що ці конкурси чекають всі правоохоронні органи”, – додав Володимир Янко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “В Закарпатській прокуратурі скоротили 84 посади”

  1. Братюка новопризначеного прокурора Мукачева, ганьба і сором, стару банду Бенци старого за гроші попризначали і будете казати.що пройшли конкурс?
    Відверта брехня і окозамилення!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *