В Закарпатській обласній раді представили нового депутата Роланда Цебера

У ході 14-ї сесії Закарпатської обласної ради, депутатську присягу прийняв Цебер Роланд. Він замінив обраного від Закарпатської обласної організації Політичної партії «Слуга народу» депутата Олексія Іванчо, який склав повноваження під час сесії, 21 грудня 2023 р.
Голова обласної ради Роман Сарай вручив новообраному депутату картку для голосування та депутатський нагрудний знак.
Раніше Павло Федака повідомляв;

“Після добровільної здачі мандату депутатом Закарпатської облради від «Слуг народу»  Олексієм Іванчом постало питання хто замінить його у сесійному залі.

Наступним депутатом від «Слуг» мав би стати  Роланд Цебер, екс-радник голови Закарпатської облради Олексія Петрова.

На користь Роланда Цебера грає те, що він є добрим комунікатором з представниками еліт країн Європейського Союзу. Стабільно демонструє участь у заходах з важливими політичними гравцями Німеччини, Угорщини, очільниками Європарламенту.

Вчорашня зустріч начальника Закарпатськоʼ ОВА Віктора Микити з представником комітету оборони німецького Бундестагу Маркусом Фабером може свідчити про те, що Роланд Цебер сприяє налагодженню стосунків між керівництвом Закарпатської області та німецьким парламентарем.

У січні 2023 року Цебер супроводжував Фабера  у поїздці до прифронтової зони в районі Бахмуту, Лимана Краматорська та Херсонської області, а також неодноразово демонстрував свої приятельські стосунки з німецьким топ-політиком”.

/

 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *