Doc.ua запис до лікаря

В Закарпатській ОДА говорили про доступ до публічної інформації

В Закарпатській ОДА говорили про доступ до публічної інформації

Студенти Ужгородськjuj інститутe культури і мистецтв взяли участь у круглому столі на тему «Доступ до публічної інформації, підсумки 2019 року», долучилися до заходу представники 4 курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

23 січня 2020 року у приміщенні прес-центру ОДА відбувся круглий стіл на тему «Доступ до публічної інформації. підсумки 2019 року». У дискусії взяли участь представники місцевих ЗМІ, представники правоохоронних органів, органів юстиції, адвокати, керівник центру безоплатної вторинної правової допомоги, правозахисники.

Доповідачами виступили Діана Швардак – регіональний представник Уповноваженого з прав людини, Ступак Лариса – редактор газети «Сила Народного контролю», адвокат Пшеницька-Суязова Галина – голова громадської організації «Об’єднані ідеєю»; Леся Ганжа – редактор сайту «Доступ до правди» адвокат Нечаєв Валерій – голова громадської ради Виноградівської РДА, адвокат Бачинська Анастасія – голова громадської організації Мотиваційний ініціативний центр «За професійну діяльність».

Круглий стіл як щорічний захід започатковано на теренах Закарпатської області, не має аналогів у інших регіонах України, відбувся вчетверте.

Зацікавленість до заходу проявила студентська молодь.

Учасники провели щорічний аналіз стану притягнення до адміністративної та кримінальної відповідальності представників розпорядників публічної інформації, судових прецедентів з питань доступу до публічної інформації, доступу до державних установ, відкриті дані, відмітили негативну і позитивну динаміку з питань доступу до публічної інформації місцевих рад, покращення доступу до інформації у органах поліції, прокуратури, служби безпеки України.

За інформацією Анастасїї Бачинської.

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *