В Закарпатській обласній інфекційній лікарні бракує кисню для хворих на COVID-19

Наразі понад половина ліжок для хворих на ковід в обласній інфекційній лікарні вже зайнята пацієнтами.

Як розповів журналістам “Суспільне Закарпаття” директор медзакладу Михайло Поляк, обласна інфекційна лікарня заповнена хворими із коронавірусом на 65%.

Проте, кисень, який постачають в лікарню зі Львова своєчасно не доходить до інфекційної лікарні. Тому всім пацієнтам кисню вже не вистачає.

“Поступають майже всі кисневозалежні, але хворі важкого ступеню – вони потребують дуже багато кисню: 30 літрів на хвилину і більше. Але хімзавод, який обслуговує не Львівську, Закарпатську й інші області не встигає виробляти ту кількість кисню, яка наразі потрібна усім областям”, зазначив Михайло Поляк.

У Центрі легеневих хвороб лікують зараз 71 пацієнта із COVID-19, 50 з них потребують кисневої підтримки. Проте у лікарні є балони з киснем та киснева станція.

“Киснева станція видає сьогодні на ранок 280-285 літрів за хвилину при її максимальній потужності 308. У нас 105 балонів, з них 50 порожніх. Впродовж останніх двох тижнів ми їх замовляємо ці кисневі балони. Сьогодні ми одержали 15. Це наш резерв, якщо станеться таке, що станція дасть певні перебої: ми маємо бути готові”, — розповів директор медзакладу Василь Скрип.

Впродовж останніх чотирьох днів на Закарпатті зафіксували понад 900 нових випадків зараження коронавірусом.

“За аналогічні чотири дні минулого тижня таких хворих було трохи більше 600. Поступово завантажуються лікарні: впродовж останніх півтори тижні відбулося двічі розширення загальної кількості ліжок для хворих на ковід-19, але ті ліжка які додаються – дуже швидко наповняються”, — зазначила головна епідеміологиня області Вікторія Тимчик.

За словами Вікторії Тимчик, наразі на Закарпатті хворих на коронавірус приймають 12 лікарень — це 1220 ліжок.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *