В Ужгороді похапцем представляють прокурора області

СидорукСьогодні відбудеться представлення нового прокурора Закарпатської області На 16.00 год. заплановане представлення колективу прокуратури Закарпатської області нового керівника – Олега Сидорчука. Представникам засобів масової інформації, які мають намір взяти учать у заході, необхідно заздалегідь підтвердити це зателефонувавши до прес-служби прокуратури Закарпатської області тел.61-23-91.

Повідомлення з’явилося трохи більше ніж за годину до представлення. З чим пов’язана така таємничість? Небажанням щоб на представлені була громадськість і не задавала незручних питань? Вони все одно виникнуть. Люди хочуть прозорості при вирішенні кадрових питань і нікуди новій владі від цього не дітися.

Довідка: Олег Сидорчук народився я в Жовківському районі на Львівщині, 1999 року закінчив Львівський національний університет ім. Івана Франка, юридичний факультет. Того ж року почав працювати слідчим прокуратури Жовківського району Львівської області. Через три роки пішов в апарат прокуратури області, був прокурором та старшим прокурором відділу, прокурором Жовківського району. Згодом через сімейні обставини переїхав до столиці, де близько 4-х років працював у прокуратурі міста Києва. В прокуратурі Київської області працював  з квітня 2011 року на посаді заступник прокурора Київської області

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

2 відповіді до “В Ужгороді похапцем представляють прокурора області”

  1. Матеріали для розгляду щодо призначення на посаду прокурора Закарпатської області Олега Сидорчука нами не розглядалися. Отже відповідальність за чистоту цього “кадра” ми не несемо.
    А що скажуть інші сектори?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *