В ужгородському ПАДІЮНі упродовж тижня триватимуть заходи з нагоди завершення навчального року

падіюнВ останні дні травня у “ПАДІЮНі” завжди підбивають підсусум навчального року, що минає. Цьогоріч заходи з нагоди закриття навчального року триватимуть впродовж тижня.

ПАДІЮНівці вже провели свято «Родинний дивосвіт», де свою творчість показали не тільки вихованці, але і їх родини. Сім’ями презентували творчі здобутки та вміння, ділилися радістю та навиками.

Відкрили двері свого майданчику і гімнастки, які займаються в “ПАДІЮНі”. Юні грації представили показові виступи, аби всі бажаючі змогли побити, чого вони навчилися впродовж року. Спортивними здобутками ділилися й юні футболісти, які взяли участь у традиційному «Кубку ПАДЮНу». А вже на завершення першого підсумкового дня на всіх гостей чекала велика концертна програма. Співами, танцями та іншими номерами хвалилися діти.

Під час концерту зіркові нагороди у вигляді переможних статуеток отримали дев’ятеро вихованців. Вони представляють різні відділи та гуртки, та об’єднує їх одне – любов і відданість своїй справі. За плечима цих дітей – десятки перемог та участь у багатьох конкурсах. Вони гідно представляли Закарпаття на Всеукраїнській мистецькій арені. Ними пишаються педагоги, батьки та друзі. А разом з тим, сподіваються, що перемога на Зореграї – це теж черговий здобуток перед новими творчими починаннями. Вручали нагороди переможцям члени журі, які висловили вдячність за клопітку роботу учнів і побажали не зупинятися на досягнутому.

А вже 26 травня падіюнівці запрошують на виставу «Приречена на кохання», згодом два дні поспіль 28 та 29-го травня випускні бали відсвяткують вихованці школи «Радість», а ще – 28-го травня відбудеться турнір з художньої гімнастики  «Весняна рапсодія», повідомляють у ПАДІЮНі.

Loading...