В Ужгородській філармонії готують «весняний вибух»

 

оркестрСаме вибухом емоцій повинен стати концерт, запланований на середу, 19 березня у великому залі Закарпатської обласної філармонії в Ужгороді. У це вірять його організатори – проект «Гірчичне зерно» і самі музиканти.

 

Нагадаємо, що як ми повідомляли раніше, концертну програму «Весна для скрипки, віолончелі та оркестру» в Ужгороді вперше презентують струнний оркерст під керуванням Сергія Добоша (м.Мукачево) та львівські митці Остап та Ольга Шутко (скрипка та віолончель).

 

Музиканти планують виконати низку світових хітів сучасної естради у струнній обробці. Сам Остап Шутко вважає, щоцей концерт не варто вважати “концертом класичної музики”. Його можна назвати динамічним, драйвовим, інтригуючим,доступним широкому колу меломанів, любителів яскравих переживань… І аж ніяк не нудним і не традиційним. «Цей концерт — прекрасний подарунок для коханої людини.» – вважає Ольга Шутко. Адже на ньому пролунають такі речі як:

 

1. Ніколо Паганіні. Арія- музика з нового фільму про Паганіні, з Девідом Гарретом у головній ролі.

 

2. Н.Паганіні. Венеціанський карнавал.

 

3. Адріано Челентано. Ma perce (confesse?)

 

4. Bobby McFerrin. Don`t worry, be happy

 

5. Rolf Lovland. Song from a secret garden.

 

6. БорисМирончук. Самба. (button accordeon- баян)

 

7. Karl Jenkins. Palladio

 

8. М.Леонтович. “Щедрик“.

 

9. Океан Ельзи. “Холодно”.

 

10. Океан Ельзи. Стріляй“.

 

11. Adele. “Skyfall”

 

12. Paul Nero. A Hot Canary. таінші.

 

Нагадаємо, що квитки, вартість якихз від 30 до 80 гривень ще є у продажу у крамниці сувенірів «Гофер» та кав’ярні «Тірамісу», що у провулку Гірчичне зерно. Також їх можна замовити за телефоном: 050 133 5225

 

ДОВІДКА:

 

 

В даний час Остап Шутко – президент концерт-продюсерського центру “Індивідуаліс”, який організовує багато заходів в Україні . Серед найбільш відомих:

 

  • Міжнародний незалежний музичний конкурс “Індивідуаліс”;

  • “Музичні вечори Остапа Шутка”;

  • “Музичні вечори в Палаці Терещенко”;

  • Майстер-класи в Полтаві;

  • Конкурс мікротональної музики;

  • Літня музична академія в Карпатах;

  • Виставка музичних інструментів та аксесуарів

 

Остап Шутко є членом журі різних музичних конкурсів, дає майстер -класи. Більше 200 дітей по всій Україні отримали стипендії від Остапа Шутко.

 

Ольга Шутко одна з найвідоміших віолончелісток України. У її репертуарі майже всі відомі твори для віолончелі. Закінчила Запорізьке музичне училище, Національну музичну академію України в Києві. Стажувалася в Паризькій консерваторії. Працювала концертмейстером групи віолончелей в Державному камерному ансамблі “Київські солісти”. Викладала в Національному університеті ім.І.Франка. Лауреат міжнародних конкурсів у Відні (Австрія), Кальтанісетте (Італія). Має записи на Радіо і ТБ, ком пакт-диски, які видані в Україні, Італії та США. Постійно концертує як солістка та камерний виконавець. Нині часто виступає зі своїм чоловіком Остапом Шутко. Багато композиторів присвятили свої твори Ользі Шутко.

 

оркестр

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *