В ужгородській книгарні “Кобзар” поетеса Марина Попович-Павлік презентувала свою нову збірку

В ужгородській книгарні “Кобзар” поетеса Марина Попович-Павлік презентувала свою нову збірку

Учора, 9 грудня, в ужгородській книгарні «Кобзар», у рамках щорічної передсвяткової акції «Письменник за прилавком» із читачами спілкувалася поетеса Марина Попович-Павлік.

Авторка представила свою нову книгу – «Рівновага». Поетеса розповіла, що написала книжку дуже швидко – буквально за півтора місяці. Щодо тем, які обирає для творчості, пані Марина зазначає: «Є теми, на які я буду завжди писати, які будуть присутні у моїй творчості протягом усього мого життя. Це теми про Україну, про моїх дітей, про мою сім’ю, про наші, на жаль, заробітки і нелегку долю українців, яка складається у наш час. Тому ця тема буде присутня і в наступних моїх збірках».

Поетеса розповідає, що її перший читач і слухач – Віктор Шостак, художній керівник народного фольклорно-етнографічного ансамблю «Ужгород». «Віктор Андрійович – це завжди мій перший слухач. Дуже йому завдячую. Коли пишу вірш – першому читаю йому. У цій книзі дуже багато поезій, присвячених йому. Є навіть розділ «Скрипаль», – каже Марина Попович-Павлік.

«Я, напевно, вже давним-давно би не писала, якби біля мене не були ті люди, які мені допомагають і мене надихають», – додає поетеса.

Нагадаємо, акція «Письменник за прилавком» триває до 18 грудня. Щодня (у будні) у «Кобзарі» на читачів та відвідувачів чекатиме закарпатський письменник. Сьогодні, 10 грудня, за прилавком магазину буде Тетяна Літераті.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *