В Ужгороді звучатиме аргентинське танго

В суботу 25 жовтня о 19.00 год. у «Галереї Ілько» відбудеться концерт «PIAZZOLLA MUSIC»

танго

«Музика – це більше, ніж жінка. Якщо з жінкою ви

можете просто розлучитися, то у випадку з музикою

ви приречені на вічне почуття, яке заберете з собою

в могилу…»      Астор П’яццолла.

Астор П’яццолла – аргентинський композитор з академічною європейською освітою, а також виконавець на різновиді гармоніки  -, інструменту бандонеоні, який  у кінці XIX століття був завезений до Аргентини і увійшов до складу танго-оркестрів. Саме завдяки бандонеону музика аргентинського танго отримала те пронизливо-щемливе звучання, яке привертає до неї увагу стількох шанувальників. І саме завдяки Астору  П’яццоллі музика аргентинського танго з «побутового» танцю ​​піднялася до рангу високого мистецтва, адже вся його творчість наскрізь пронизана ритмами і мотивами цього пристрасного танцю. Музика  П’яццолли «лягає» практично на будь-який інструмент, його твори виконують найвідоміші музиканти світу (як-от скрипаль Гідон Кремер, віолончелісти Міша Майський, Йо-Йо-Ма, ансамбль «Кронос-квартет», піаністи Емануель Екс та Артур Морейру Ліма, гітарист Ал Ді Меолу та безліч камерних і симфонічних оркестрів), вже кілька десятків років його популярність не згасає.

Саме з творчістю цього надзвичайно  талановитого музиканта і особистості познайомлять слухачів концерту«PIAZZOLLA MUSIС»   Ансамбль солістів під керівництвом Олени Короленко, в якому приймуть участь солісти – лауреати Міжнародних конкурсів Діана Гавата (віолончель), Агнеса Бачинська-Геворкян (флейта), Олександра Баганич (рояль), Василь Донець (скрипка) та Катерина Ганич (скрипка).

Ансамбль солістів під керівництвом Олени Короленко, який  з моменту заснування у 2011 році під егідою БФ «Вільна сцена» здійснив понад 15 мистецьких заходів, відрізняється креативністю у поданні своїх завжди несподіваних проектів. Варто згадати хоча би «Вечори при свічках», нещодавній костюмований концерт «МОЦАРТ І ЕПОХА». Не стане виключенням і концерт «PIAZZOLLA MUSIС».   Для створення атмосфери справжнього аргентинського свята до участі в концерті  запрошена танцювальна пара – Андрея та Іштван Балінти. Натхненники музичного вечора  сподіваються, що під час концерту слухачі отримають справжню насолоду, відпочинуть і хоча би на якийсь час відійдуть від  буденності, поринувши в світ чарівних ритмів танго. Окрім цього наприкінці заходу на гостей очікуватиме невеликий сюрприз.

Отже, у суботу 25 жовтня 2014 р.  о 19.00 годині у «Галереї Ілько» відбудеться концерт «PIAZZOLLA MUSIC»  у виконанні вже добре знаного колективу – лауреата  Міжнародного конкурсу ім. Д. Бортнянського Ансамблю солістів під керівництвом Олени Короленко.

 

 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *