В Ужгороді зафіксовані агітаційні матеріали на зупинках, ОПОРА повідомила поліцію

В Ужгороді зафіксовані агітаційні матеріали на зупинках, ОПОРА повідомила поліцію

На зупинках громадського транспорту в Ужгороді спостерігачі ОПОРИ фіксують випадки розміщення друкованих агітаційних матеріалів різних політичних партій та кандидатів, які беруть участь у передвиборчій гонці. Зокрема, на зупинках в обласному центрі ОПОРА зафіксувала агітацію на користь партії «Слуга народу», ВО «Батьківщина» та інших. 

Станом на 29 вересня на зупинках в Ужгороді спостерігачі ОПОРИ зафіксували розміщені агітаційні матеріали попри те, що Виборчий кодекс забороняє розміщувати друковану агітацію на зупинках громадського транспорту.

Відповідно до частини 17 статті 57 Виборчого кодексу розміщення матеріалів передвиборної агітації у транспортних засобах громадського користування та на їх зовнішній поверхні, у тому числі таксі, розміщення таких матеріалів у приміщеннях та на будівлях станцій метрополітену, автобусних та залізничних вокзалів, портів та аеропортів, зупинках громадського транспорту, а також розповсюдження матеріалів передвиборної агітації через телерадіотрансляційні або інші інформаційні мережі сповіщання пасажирів та інформаційні табло у приміщеннях станцій та вагонах метрополітену, автобусних та залізничних вокзалів, портів та аеропортів, на зупинках громадського транспорту, на проїзних разових, місячних чи інших квитках забороняється.

Зокрема, на автобусних зупинках спостерігачі зафіксували агітаційні плакати із символікою партій ВО «Батьківщина», «Слуга народу», «Пропозиція», «Рідний дім» та іменем чинного міського голови Ужгорода та кандидатом на цю посаду Богданом Андріївим. Також на зупинках транспорту в Ужгороді невідомі розміщують листівки кандидата на міського голову Ужгорода Володимира Юрси.

Про зафіксовані випадки спостерігачі ОПОРИ повідомили поліцію.

За коментарями звертайтеся:
Ярослав Гулан, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Закарпатській області
тел.: 0976446639; 09903198862
e-mail: zakarpattya@opora.org.ua
Ольга Беца, комунікаційниця Громадянської мережі ОПОРА у Закарпатській області
тел.: 0502309596
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *