В Ужгороді вимагають терміново зібрати засідання Громадської ради при Закарпатській ОДА (ДОКУМЕНТ)

постолакі3Член Громадської ради при Закарпатській ОДА Віталій Постолакі зареєстрував листа з вимогою негайно провести засідання ради з приводу підписання угоди щодо асоційованого членства України в Євросоюзі:

“Зважаючи на останні події в державі в питанні призупинення підписання угоди щодо асоційованого членства України в Євросоюзі, вважаю за необхідне провести терміново засідання Громадської ради при Закарпатській ОДА з цього питання та висловити свою позицію. На моє глибоке переконання дане «призупинення» є не що іншим як «замилюванням» очей євроспільноті із посиланням на якісь тимчасові економічні труднощі. Дані економічні труднощі є для нашої країни стабільними та характерними з дня незалежності при всіх президентах та прем’єрах. Тому, на мою думку, це не є приводом для таких дій з боку Уряду.

Сподіваюсь, що мою думку поділяють й інші члени Громадської ради. Тим більше, що для Закарпаття дане питання є найбільш актуальним.

Звертаюсь до Вас з проханням – ознайомити з моїм листом членів Громадської ради та скликати в найкоротший термін засідання Громадської ради”, – підсумував громадський діяч

Постолакі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.