В Ужгороді вшанували загиблого на Сході України Ігора Розлуцького (ФОТО)

Сьогодні, 21 листопада, в Ужгороді, у місцевій ЗОШ №8, відбулось урочисте відкриття дошки пошани старшому солдату Ігорю Розлуцькому, який у свої 23 роки героїчно загинув на війні за Україну.

rozlutskyjПро це інформує 0312.

У суботу, 19 листопада, виповнилося рівно 2 роки з того часу, як військовослужбовець загинув у Станиці Луганській.

“Сьогодні пройде урочистий захід, присвячений відкриттю дошки пошани військовослужбовцю 128 гірсько-піхотної бригади старшому солдату Ігорю Розлуцькому”, – розпочинає Ужгородський військовий комісар підполковник  Микола Журавльов.

zhuravlov22

“Він проходив службу у зоні АТО у складі 15 окремого гірсько-піхотного батальйону. У 2014 році героїчно загинув під Станицею Луганською. Сьогодні ми вшануємо пам’ять Героя відкриттям дошки пошани. Ігор проходив службу за контрактом, вирішивши поєднати своє життя із військовою справою».

IMG_9994

Захід розпочався із виконання Гімну України та хвилиною мовчання за полеглим Героєм. Після цього, біля центрального входу до школи, було презентовано дошку пошани, присвячену Ігорю Розлуцькому.

IMG_0012

«Ми спілкувалися майже кожного дня – говорить мати полеглого військовослужбовця Дарина Павлівна – Він запевняв мене, що все буде добре. Казав, що має приїхати. А сталося так, що я свою дитину не побачила. Він не повернувся живим додому. Він пішов на війну у липні 2014 року, а помер у листопаді того ж року… Позавчора було рівно 2 роки з того часу».

rozlutskyj2

Після цього представники духовенства, зокрема єпископ Ужгородський і Закарпатський УАПЦ Крило освятив меморіальну дошку. Деякі школярі, які стали свідками цієї події, не стримували сліз. Ігор, свого часу, також навчався у стінах цієї школи.

Військовий комісар Ужгородського ОМВК, підполковник Микола Журавльов нагородив Владику Кирила  нагородою “Асоціації інвалідів АТО”, а журналістів ужгородських видань грамотами військового комісара

 

 

 

 

 

IMG_9984

Насамкінець, колектив школи висловив подяку матері за виховання сина та співчуття.

Вічна пам’ять Герою!

Loading...