В Ужгороді відкрилися «Ерделівські читання»

У вівторок, 13 травня, перший заступник голови Закарпатської обласної державної адміністрації Андрій Сербайло взяв участь у відкритті щорічної міжнародної науково-практичної конференції «Ерделівські читання».

До Ужгорода приїхали відомі діячі культури та мистецтва. Відкриваючи конференцію, ректор Закарпатського художнього інституту Іван Небесник зазначив, що, попри сьогоднішню неспокійну ситуацію в Україні, було прийнято рішення таки провести «Ерделівські читання»:
– Сподіваюсь, що робота буде плідною, мистецькі дискусії цікавими. Вдячний кожному, хто сьогодні долучається до роботи науково-практичної конференції.
«Ерделівські читання» триватимуть два дні.  За цей час працюватимуть секції мистецтвознавства та культурології, образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, дизайну, педагогіки та мистецької освіти.
Андрій Сербайло привітав учасників та зазначив, що традиція проведення «Ерделівських читань» – яскравий приклад міжнародного співробітництва у галузі мистецтва:
– Закарпаття має вражаючу мистецько-художню спадщину. У нас  є потужна художня школа, визнані митці, молоді таланти. На часі – відкриття в краї академії мистецтв. Маю надію, що це скоро відбудеться.
Андрій Сербайло побажав усім учасникам насиченої та пізнавальної роботи.

Прес-центр ОДА

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *