В Ужгороді відкрили виставку Василя Сенька “Рідна Верховина”

В Ужгороді відкрили виставку Василя Сенька “Рідна Верховина”

Учора, 11 березня, в ужгородському скансені відкрили виставку відомого закарпатського художника Василя Сенька “Рідна Верховина”. Сенько робить великий внесок у розвиток краю, бере участь у багатьох виставках. Картини пана Василя зберігаються в колекціях картинних галерей Кропивницького та Мукачева, а також в приватних колекціях в Україні, Росії, Вірменії, Словаччині, Чехії, Нідерландах та інших країнах.

Художника вітали друзі, що так чи інакше “причетні” до його творчості. Зокрема, відомий український художник Василь Свалявчик подякував за таку гарну для нашого краю виставку. Сам Василь Сенько також сказав декілька слів про свою виставку. “А чому я малюю? Справа в тому, що народився я в такому краї, де можна або писати, або малювати. Верховина дала нам багатьох відомих художників, скульпторів, письменників. Це той край, який дає великих людей…”.

Завершив Василь Михайлович рядками із власного вірша, а також подякував художникам, з якими працював, у яких вчився майстерності. Наприкінці подякував і присутнім: “Ваша похвала мене підносить, а якщо критикуватимете мої картини, то я малюватиму ще краще”. – резюмував художник.

Інф. та фото zak-kor.net

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *