В Ужгороді відкрили ретроспективну виставку робіт Василя Скакандія

В Ужгороді відкрили ретроспективну виставку робіт Василя Скакандія

Ретроспективна виставка, присвячена пам’яті Народного художника України Василя Скакандія, стартувала у середу, 8 вересня, в галереї «Ужгород».

Понад пів сотні творів – акварелі, живопис, графіка – продемонстрували зріз творчості митця різних років.

За словами голови Закарпатської організації Національної спілки художників України Бориса Кузьми, нині цю виставку можна подивитися очима самого Василя Скакандія, адже такою її і планував до свого 80-річчя, маючи, попри важку недугу, ще багато творчих планів.

В офіційному відкритті взяли участь Генеральний консул Словацької Республіки в Ужгороді Павол Паніс, офіційний представник мерії міста Кошиці Едуард Бураш. Вони запропонували провести виставку робіт Василя Скакандія і під час «Днів України в Словаччині», які відбудуться вже незабаром.

На відкриття виставки прийшли також доньки відомого митця Тереза та Крістіна, завітали і представники міської влади Ужгорода, колеги і знайомі художника, поціновувачі мистецтва, творча молодь.

Спогадами про автора виставки поділилися його дружина, талановита мисткиня Ольга Скакандій, народний художник України Володимир Микита, ректор Закарпатської академії мистецтв Іван Небесник.

Триватиме виставка в галереї «Ужгород» протягом двох тижнів.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.