В Ужгороді відбувся “Вечір пісні” (ФОТО)

В Ужгороді відбувся святковий концерт «Вечір пісні» за участі студентів Ужгородського коледжу культури і мистецтв та був організований педагогом цього навчального закладу Маріанною Сухоловою.

«Дуже приємно бачити на сцені таких талановитих дітей та молодь. Вони наше майбутнє. Дуже радує, що молоді педагоги також активно долучаються до таких заходів, адже вони знають як важливо для артистів бути на сцені і виступати перед глядачами», – сказав присутній на заході начальник управління культури обласної адміністрації Юрій Глеба.

Студенти коледжу у супроводі танцювальних колективів виконали широкий спектр пісень: від народних композицій до світових хітів. Бурю емоцій та захват глядачів викликав виступ учнів 4 класу спеціалізованого навчально-виховного комплексу «Первоцвіт», котрі виконали пісню гурту «Скрябін» «Мам». Солістом був Олексій Ковальчук. До слова, відеоролик цієї пісні у виконанні дітей набрав сотні тисяч переглядів, про них розповідали у новинах чи не на кожному телеканалі та писали чимало газет та інтернет-ресурсів.

Окрасою вечору став одинадцятихвилинний мегамікс найпопулярніших пісень, котрий виконала співачка Маріанна Сухолова. Допомагали створювати атмосферу свята танцювальні колективи під керівництвом Єлізавети Бабяк, Ірини Шевцової та Ольги Толвай.

Наприкінці концерту Маріанна подякувала всім присутнім та особливо молодим артистам, котрі з гідністю витримали процес підготовки та добре проявили себе на сцені.

Серед гостей заходу також були заступник міського голови Володимир Фленько, заступник начальника управління культури Іван Канюка, начальник  управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Ужгородської міської ради Євген Бобров, а також дирекція та викладачі коледжу.

Свято пройшло за підтримки  Управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Ужгородської міської ради, Управління культури при Закарпатській ОДА, технічної підтримки «Гуцул компані» та «Відеограф продакшн».

Голос Карпат

сухолова2сухоловавечір2вечір

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *