В Ужгороді відбувся творчий вечір до 70-річчя Василя Густі

В Ужгороді відбувся творчий вечір до 70-річчя Василя Густі
70-річчя відомого закарпатського поета, прозаїка, заслуженого працівника культури України, лауреата всеукраїнських та обласних літературних премій Василя Густі відзначили сьогодні в Ужгороді творчим вечором. Ювілейний день народження митець відзначав 21 березня, але карантинні обмеження червоного рівня завадили святкуванню у широкому колі.
Організували урочистості у залі художнього музею імені Йосипа Бокшая педагоги та учні Ужгородської спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня №1 з поглибленим вивченням англійської мови Ужгородської міської ради. Привітав ювіляра, який 55 років присвятив літературній роботі, і заступник міського голови Ужгорода Василь Гомонай, передав вітання від імені міського голови Богдана Андріїва та всього депутатського корпусу, побажав багато щасливих і плідних для творчості років життя, вручив грамоту Ужгородської міської ради – за багаторічну творчу діяльність, внесок у культурне життя міста й Закарпаття. Також Василь Васильович висловив вдячність рідній школі за проведення такого почесного свята. Із привітальним словом виступила і директорка школи №1 Еріка Черкашина.
Молодь підготувала музичні виступи, зокрема виконували пісні на слова Василя Густі, наприклад, «Простели мені, мамо, рушник», «Не забудь помолитися Богу», розповідали біографію поета, про віхи творчості, здобутки, декламували вірші: «Тінь від журавля», «В березневій негоді», «Коли я стану перед Богом», «Привіт весни», «Я був розхристаний як вітер», «Ангел мене вночі розбудив», «У нас в Королеві усі королі» та інші. Музичний подарунок презентували солістка Заслуженого академічного Закарпатського народного хору Мирослава Копинець і керівник оркестру хору Михайло Бровді.
Сам Василь Густі зізнався, що зворушений концертом, який підготували учні й учителі, гості свята, подякував за увагу до своєї творчості, особливо тепло сердець читачів, що, як зазначив, є найкращим дарунком. Василь Петрович подарував заступнику міського голови Василю Гомонаю книгу «Сім крутих перевалів», упорядником якої є, та яка видана до 75-річчя Закарпатської організації Національної спілки письменників України.

http://

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *