В Ужгороді відбулись установчі збори Громадської Ради з питань охорони здоров’я

 лікарСьогодні, 24 червня, в Ужгороді відбулись установчі збори Громадської Ради з питань охорони здоров’я при обласному управлінніохорони здоров’я. Для участі у роботі Ради 36 громадських організацій подали необхідні пакети документів. Під час проведення установчих зборів прийнято рішення про утворення Громадської Ради при УОЗ, встановлено кількісний та персональний склад Громадської Ради.

Нагадуємо, що громадські організації, які мають бажання працювати у новоствореній Раді можуть звертатися з пропозиціями та відповідним переліком документів безпосередньо перед початком наступних зборів (Перелік документів: Рішення керівника інституту громадянського суспільства,  якщо інше не передбачено його установчими документами,  про делегування представника для участі в установчих зборах,  посвідчене  печаткою (у разі наявності); Біографічну довідку   делегованого   представника   інституту громадянського суспільства; Копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства; Інформацію про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років) .

Відтак, наступне зібрання Громадської Ради при УОЗ відбудеться 1 липня о 16.00 за адресою: м. Ужгород, пл.. Театральна, 6 (конференц-зал ОМІАЦ).

Запрошуємо громадських активістів та представників ЗМІ до співпраці.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *