В Ужгороді відбудеться виставка в рамках проекту “Образ і Слово Кобзаря у вишивці”

В Ужгороді відбудеться виставка в рамках проекту “Образ і Слово Кобзаря у вишивці”

10-12 серпня в атріумі головної адмінбудівлі краю (пл.Народна, 4) проходитиме виставка вишиваних портретів та висловів Тараса Шевченка.

Урочисте відкриття – 10 серпня о 14.00.

Виставка експонуватиметься в рамках проекту “Образ і Слово Кобзаря у вишивці” за ініціативи Полтавського відділення ВГО Союзу українок (голова Оксана Калинич), схваленого Всеукраїнською громадською організацією Союзу українок (голова Ореслава Хомик). Союз українок Закарпаття підтримав місію виконавців проекту: образ Тараса Шевченка, його творчість, як і українська мова, мають стати об’єднуючими та миротворчими для українців.

Організатори виставки – Закарпатська обласна управа ВГО Союзу українок, Закарпатське крайове Товариство політичних в’язнів і репресованих за підтримки Закарпатської облдержадміністрації та обласної ради, Ужгородської міської ради.

Вишивали портрети і цитати 77 майстринь-вишивальниць і один вишивальник із Полтавщини та Канева протягом півтора року.

У ході виставки кожен відвідувач зможе долучитися до вишивки хрестика на символічному полотнищі “Україна нас єднає”, що вже 16 разів побувало на Сході України і на ньому вишивали наші воїни-захисники та мешканці міст, які знайомилися з виставкою, – повідомляє прес-служба Ужгородської міськради.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *