В Ужгороді створили комікс про супергероя Капітана Чумакса (відео)

В Ужгороді створили комікс про супергероя Капітана Чумакса (відео)
В Ужгороді створили фантастичний комікс, головним персонажем якого є супергерой із майбутнього Капітан Чумакс.

Про це кореспондентові Укрінформу розповіли члени творчої групи, яка працює над проєктом.

Як повідомив один з авторів проєкту В’ячеслав Єгоров, далі проєкт буде реалізований у вигляді компютерної гри, мультфільму, теле- або вебсеріалу.

Єгоров вважає, що у Капітана Чумакса добрі перспективи, адже в Україні не так багато героїв коміксів.

“Комікс – це дуже проста форма літературних творів для сприйняття, в тому числі й для школярів. Працювати в жанрі комікса саме тому і важливо. Плюс до того комікс – це найшвидший шлях для створення мультфільмів та кіно”, – пояснив він.

Звукорежисер Ромоло Меніс зараз працює над аудіоверсією коміксу. “Вона буде адаптована для прослуховування як у вигляді аудіокниги, так і для трансляцій у радіоефірах. Також працюю над озвученням мультфільму і написанням головного саундтреку до нього”, – розповів Меніс.

Комікс про Капітана Чумакса планують перекласти 12 мовам, зокрема, вийде версія і закарпатським діалектом. Для цього команда проєкту запустила челендж-переклад у пабліку “кАвІлЮєМ & FigLюєм”, і до процесу можуть долучитися закарпатці, де б вони не перебували.

“Звісно, що аудіоверсія буде записана також і всіма мовами, якіими здійснять переклад коміксу, оскільки Капітан Чумакс не локальний герой – він у нас міжгалактичний персонаж, і ми позиціонуємо наш проєкт як міжнародний,” – зазначив Ромоло Меніс.

Координатор проєкту Юлія Егорова розповіла, що компанія готується до випуску перших накладів 12 мовами.

Автори позиціонують комікс “Капітан Чумакс” як науково-популярну фантастику, орієнтовану на дітей шкільного віку. У проєкту є сторінка у Фейсбуці.

http://

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.