В Ужгороді стартує акція «Подаруй іграшку дитині!»

ренжинВ Ужгородському прес-клубі відбулося засідання, головною темою якого стане початок благодійної акції «Подаруй іграшку дитині!», яку започаткували Асоціація Молодіжних Ініціатив Краю разом з Ужгородською міською організацією Товариства Червоного Хреста України та Ужгородським прес-клубом.

Це друга подібна акція (перша відбувалась минулого року) і триватиме вона у два етапи: перший – (до дня св. Миколая) – з 21 листопада по 15 грудня 2013 року, а другий – (до Різдвяних свят) – з 20 грудня по 5 січня 2014 року.

Петро Ренжин, голова МГО Асоціація Молодіжних Ініціатив Краю, психолог, розповів, що акція направлена на допомогу у першу чергу сім’ям, які потребують матеріальної допомоги і опинилися у складних життєвих умовах.  «Є багато родин, які через фінансові труднощі не можуть дозволити багато чого, – каже Петро Ренжин, – ми вирішили допомогти, покликати на допомогу ужгородців. Найкраще для цієї акції підходить свято Миколая. Ми звертаємося до ужгородців, у кого є іграшки, одяг, добрий до вжитку, який не потрібен, але стане у нагоді іншим,  – приносіть речі. Ми сформуємо великий банк цих подарунків і перед святом Миколая роздамо родинам, які цього потребують».
За словами Петра Ренжина, подібна минулорічна акція вдалася. Приносили не тільки іграшки, одяг, але й книжки, пазли, два дитячі ліжечка, візочки  і навіть два мобільні телефони. Телефони розіграли у лотерею.
Валентина Митровцій, Голова  Ужгородської міської організації Товариства Червоного Хреста України, який надає приміщення, каже: «Будемо з радістю примати речі за адресою: вул. Ф.Ракоці, 2, тел. 61-64-53 з 9 до 16.00 щодня, у п’ятницю з 9 до 14.00. На спеціальний рахунок приймаємо і кошти».
Подарунки роздаватимуть не тільки 14 – 15 грудня на свято Миколая. Другий ранок організатори проведуть ближче до Старого нового року.
За словами Валентини Митровцій, активно допомагали ужгородці дітям на 1-е Вересня. Близько 150 дітей дістали подаруночки з канцтоварами, одягом, шкільними підручниками.
Організатори також зауважили, що облік речей, які приносять, робиться постійно, речі роздаються адресно.
На обліку ужгородських соцслужб перебуває 150-160 сімей, в яких є матеріальні труднощі, 110 з них – під соціальним супроводом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.