В Ужгороді шерегіївці показали виставу «Мати-наймичка»

В Ужгороді шерегіївці показали виставу «Мати-наймичка»

Прилучився до відзначення 205-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка і Закарпатський академічний обласний український музично-драматичий театр імені братів Шерегіїв. У неділю, 10 березня, шерегіївці показали виставу «Мати-наймичка» за однойменним твором Кобзаря у постановці народного артиста України Анатолія Філіппова.

15-16 березня о 19.00 закарпатці в рамках обмінних гастролів зіграють трагікомедію «Круті віражі» на сцені київського театру «Колесо» у постановці заслуженого артиста України Михайла Фіщенка.  Слід відзначити, що виступи у столиці стають для Закарпатського муздрамтеатру дедалі регулярнішими.

А в квітні найбільший театр Закарпаття вже втретє запрошує на фестиваль камерної сцени «Під цвітом сакури». До Ужгорода вже згодилися приїхати Київський академічний Молодий театр, Львівський Національний драматичний театр імені Марії Заньковецької, Волинський академічний музично-драматичний театр імені Т.Шевченка, Івано-Франківський академічний обласний театр імені Івана Франка, який днями отримав звання національного, київський академічний театр «Колесо». Так що театральне життя в Ужгороді невдовзі забуяє з новою силою!

Олександр Гаврош, завідувач літературно-драматичною частиною Закарпатського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені братів Шерегіїв

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *