В Ужгороді  розпочнеться третій фестиваль камерного театрального мистецтва «Під цвітом сакури»

В Ужгороді  розпочнеться третій фестиваль камерного театрального мистецтва «Під цвітом сакури»

У п’ятницю, 12 квітня, в Ужгороді  розпочнеться третій фестиваль камерного театрального мистецтва «Під цвітом сакури», який проводить Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр імені братів Шерегіїв.

Першими на малу сцену вийдуть актори Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, які зіграють виставу «Три любові», що розповідає про історію взаємин танцівниці Айседори Дункан та поета Сергія Єсєніна.

У суботу ужгородців тішитимуть своїм мистецтвом гості з Луцька. Волинський академічний обласний український музично-драматичий театр імені Т.Шевченка покаже виставу за двома короткими п’єсами Антона Чехова «Ведмідь» і «Пропозиція».

У неділю Київський академічний театр «Колесо» покаже ужгородцям виставу «Фатальний флірт, або забавки» відомого австрійського драматурга А.Шніцлера. Всі вистави відбуватимуться о 18.30 на малій сцені Закарпатського муздрамтеатру. Усього на фестивалі протягом тижня покажуть сім вистав.

А перед офіційним початком театрального фесту у п’ятницю о 17.30 в відбудеться прес-конференція організаторів та гостей із Львівського національного театру імені М.Заньковецької.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *