Doc.ua запис до лікаря

В Ужгороді розпочалися навчання з цивільного захисту

В Ужгороді розпочалися навчання з цивільного захисту

Від сьогодні, 19 березня, і до п’ятниці 23 березня в Ужгороді проходитимуть командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту міста.

Про це повідомила прес-служба Ужгородської міської ради.

Просимо зберігати спокій та з порозумінням поставитися до можливих тимчасових незручностей.

Раніше на брифінгу начальник управління цивільного захисту ОДА Віктор Буришин повідомив, хто братиме участь, де, коли та як саме триватимуть навчання.

Проведення в області командно-штабних навчань з цивільного захисту відбудеться у два етапи протягом п’яти днів із 19-го до 23-го березня: підготовка та практична частина.

Загалом навчання проведуть в Ужгороді, Мукачеві, Перечинському, Виноградівському, Свалявському і, можливо, Іршавському районах. Відпрацювання навчань в Ужгороді планують на 22 березня. Наймасштабніші відпрацювання плануються на Виноградівщині.

У рамках навчання проведуть евакуацію населення, запуски системи оповіщення, зокрема з 20 до 22 березня.

Тематика навчань охопить погіршення погодних умов, ДТП з великою кількістю загиблих і потерпілих, сходження залізничних вагонів тощо. Загалом планують залучити 528 осіб та 140 одиниць техніки.

Крім того, якщо дозволять погодні умови, залучатимуть й авіатехніку. Останній раз такі масштабні навчання з цивільного захисту проводили на Закарпатті у 2000 році.

До заходу долучиться Закарпатська ОДА, обласне управління ДСНС, районні й міські комісії з питань техногенної безпеки, аварійно-рятувальні формування, підрозділи залізниці, пости радіаційного хімічного спостереження, окремі перевізники й транспортні засоби, які здійснюватимуть евакуацію, 13 суб’єктів господарювання, служба медицини катастроф, басейнове управління тощо.

Закарпатців просять зберігати спокій.

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *