В Ужгороді розпочалася “війна” за перерозподіл сміттєвого ринку

В Ужгороді розпочалася “війна” за перерозподіл сміттєвого ринку
ТОВ “АВЕ” повідомляє про перешкоди у вивозі сміття з Ужгорода представниками міської влади.
У зв’язку з перекриттям полігону ТПВ у вечірній час третій день поспіль працівниками управління муніципальної варти Ужгородської міської ради , в ТОВ “АВЕ Ужгород” відсутня можливість обслуговувати затверджений маршрут з вивантаження відходів у вечірній час. У зв’язку з цим можливе перенакопичення відходів на майданчиках загального користування.
У свою чергу, товариство звернулося до Ужгородської міської ради про надання письмових роз’яснень з даного приводу.

Телеграм-канал “Балоган” інформує, що джерела у міськраді стверджують, що заступник міського голови І.Шимон розпочав війну проти підприємства “АВЕ Ужгород”. 

По його команді, працівники муніципальної поліції перекрили полігон побутових відходів і блокують можливість вивантажувати відходи. Досвідчені люди кажуть, що такі дії спрямовані на те щоби:

1 варіант – розірвати довгострокову угоду з цим підприємством на вивіз сміття та пролобіювати на наступному конкурсі компанію “Грінера Україна”, з керівництвом якої у Шимона є партнерські стосунки в іншому бізнесі;

2 варіант – у разі невдачі першого, змусити керівництво “АВЕ Ужгород” домовлятися у частині розподілу прибутків в обмін на зменшення тиску на це підприємство.

Не секрет, що сміттєвий бізнес вважається високорентабельним.

/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.