В Ужгороді прикордонники спільно з митниками попередили незаконне ввезення на територію України електронної техніки  «Apple»

В Ужгороді прикордонники спільно з митниками попередили незаконне ввезення на територію України електронної техніки  «Apple»

Учора ввечері прикордонники Чопського загону спільно зі співробітниками фіскальної служби попередили спробу незаконного переміщення через державний кордон 229 одиниць електронної техніки. Її було виявлено у транспортному засобі, що прямував на в’їзд в Україну через пункт пропуску «Ужгород»  під керуванням 47-річного громадянина України.

Під час здійснення прикордонного контролю щодо мікроавтобуса «Mercedes» української реєстрації правоохоронці помітили у кабіні водія ящики, прикриті особистими речами. Транспортний засіб скерували на поглиблену перевірку, у ході якої виявили приховані від контролю товари народного вжитку. На територію України намагалися незаконно перемістити 34 ноутбуки, 10 смарт-годинників, 105 мобільник телефонів типу Iphone та 80 навушників торгівельної марки «Apple».

Виявлені предмети вилучено співробітиками митниці. Вартість товару буде визначено додаткова з залученням відповідного експерта.

Прес-служба Чопського априкордонного загону

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *