В Ужгороді провели концерт для воїнів АТО (ВІДЕО)

20 квітня 2015 року в Ужгородському коледжі культури і мистецтв відбувся благодійний концерт приурочений до річниці початку бойових дій на Сході України. Концертну програму для військових, які перебували в зоні бойових дій, представили студенти Ужгородського коледжу культури та мистецтв.Учасники концерту згадали і тих закарпатських вояків, які загинули, або зникли безвісти в ході проведення АТО.

Снимок экрана от 2015-04-22 07:51:27

Під час концерту учасники художньої самодіяльності оспівували Україну, рідний край, безмежну силу любові та поваги один до одного, жертовність українського народу у його нескінченній боротьбі за свободу.

Найбільше зусиль до організації і проведення концерту доклали працівники Ужгородського коледжу культури і мистецтв (директор Шетеля Наталія Ігорівна) і активісти громадської організації «Пам’ять Європи» (голова Шатров Віктор Владиславович). В результаті концерту було зібрано 1856 гривень. Ці кошти було витрачено на придбання найнеобхідніших медикаментів для медичної роти військової частини А1556.

Організатори концерту висловлюють подяку адміністрації, учням і батькам Лінгвістичної гімназії, ЗОШ №3, ЗОШ №4 і ЗОШ с. Сторожниця, які прийняли активну участь в проведенні цього чудового заходу.

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *