В Ужгороді протестували через смерть 5-річного хлопчика /відео/

В Ужгороді протестували через смерть 5-річного хлопчика /відео/

Містами України пройшли стихійні пікети під приміщенням управлінь Національної поліції у зв’язку зі смертю 5-річного хлопчика у Переяславі-Хмельницькому, у пораненні якого підозрюють правоохоронців.

Містяни несуть до входу до приміщень місцевих відділків поліції квіти, дитячі іграшки, а також запалюють свічки.

Пікети відбулися у Херсоні, Переяславі-Хмельницькому, Києві, Чернівцях, Луцьку, Рівному, Кропивницькому, Тернополі, Вінниці, Дніпрі, Львові, Житомирі, Ужгороді, Миколаєві та інших містах.

За повідомленням видання “Закарпатський кореспондент” під будівлею ГУНП в Ужгороді активісти палили шини, використовували димові шашки, учасники мітинги, серед яких були і діти, підготували плакати з відповідними гаслами, серед яких – “Я не хочу бути наступною!” Головною метою, за словами активістів, є привернути увагу до безкарності за злочинність в Україні. Виступили і за відставку міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова.

Ужгородці приносили м’які іграшки та запалювали свічки, аби висловити співчуття батькам загиблого від рук поліцейських 5-річного Кирилка. Крім того, як зазначили представники регіонального осередку ФРІ, акція проходить також на підтримку усіх постраждалих від свавілля правоохоронців, зокрема рівнянки Дарини Коцюруби, затриманої за мирну акцію проти перших призначень президента. Радикальну ноту у протест внесли представники організації “КС”, котрі викрикували агресивні гасла та палили шини, вимагаючи звільнити усіх без винятку поліцейських.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *