В Ужгороді проходить фінал Всеукраїнської спартакіади держслужбовців (ФОТО)

В Ужгороді проходить фінал Всеукраїнської спартакіади держслужбовців (ФОТО)

У вівторок, 25 вересня, в Ужгороді у спорткомплексі «Юність» урочисто відкрили фінальний етап Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя.

Учасників, яких з усіх регіонів України приїхало до Закарпаття близько 500 осіб, вітали в.о. голови Закарпатської ОДА Ярослав Галас, представник Міністерства молоді та спорту України Олег Карась, начальник обласного управління молоді та спорту Віталій Ерфан, керівники профільних департаментів облдержадміністрацій.

Державні службовці змагатимуться у п’яти видах спорту – шахах, шашках, настільному тенісі, футзалі, волейболі. За підсумками кількаденних змагань кращі з кращих повезуть у свої області кубки та медалі переможців. Вже зараз організатори та суддівська бригада відзначили перехід змагань з аматорського на високий спортивний рівень. Кожна збірна заявила про себе не лише як команду, об’єднану зовнішніми атрибутами у вигляді спортивної форми, але й як професіоналів, які вже мають історію, здобутки і нагороди.

Нагадаємо, що Закарпаття четвертий рік поспіль приймає кращих спортсменів серед державних службовців України. Спартакіада – це видовищне спортивне дійство, яке має за мету пропагувати здоровий спосіб життя, розвивати найбільш популярні види спорту, покращувати міжрегіональні комунікації у структурі державної служби за допомогою фізичної культури і спорту.


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.