В Ужгороді пройде кіно-акція на підтримку бранців Кремля

В Ужгороді пройде кіно-акція на підтримку бранців Кремля

Який код українця, таємниці Гонгадзе, що переживають бранці Кремля?

Дізнайтеся й приходьте на кіно-акцію на підтримку Олега Сенцова та бранців Кремля. 18 червня в Ужгороді відбудеться прем’єра фільмів закарпатського режисера «Серце мами Гонгадзе» та «Сильні духом». За участі героя останньої стрічки – Юрія Яценка, першого звільненого українця-в’язня Кремля. У показі планує взяти участь режисер стрічок, який з 12 червня голодує в знак солідарності з бранцями Кремля.

Вперше фільми закарпатського режисера покажуть в Ужгороді (загалом його стрічки демонструвалися на близько 100 міжнародних кінофестивалях і здобули близько 40 нагород).

Показ – в кінотеатрі «5 елемент» ТЦ «Токіо» з 17:30. Вхід вільний.
Брифінг для журналістів розпочнеться в 17:30, показ з 18:00.

Новий фільм В’ячеслава Бігуна Strong in Spirit – Сильні духом – кіносповідь Юрія Яценка – першого українського політв’язня, який успішно вирвався на волю з кремлівської тюрми після початку нової європейської війни. Таємно затриманий і підданий тортурам в Росії, Юрій вдається до відчайдушного, але продуманого кроку, щоб повідомити про себе. Як він боровся і вижив, що переживають інші українські бранці Кремля, як-от Олег Сенцов? Фільм про один із образів сучасного українця, який може надихати (http://www.imdb.com/title/tt5482558).

⌂ Фільм відзначено як «Найкращий історичний фільм» на Міжнародному фестивалі історичного кіно, за «Професіоналізм та високу мистецьку майстерність» на МКФ «Скарб Солідарності», а українська прем’єра відбулася на МКФ «Молодість».

→ Кадри фільму та трейлер для завантаження (для ТБ): https://fex.net/974222391501
→ Відео-матеріали фільму (трейлер, сюжети): http://bit.ly/2ldcUvY
→ Кадри фільму: https://www.imdb.com/title/tt5482558/mediaindex
→ Стаття про фільм у “Вікіпедії” https://bit.ly/2GJUgb4
→ ФБ-сторінка (останні новини, події) https://www.facebook.com/StrongInSpiritMovie
→ Лінк на публікації преси про фільм: https://www.imdb.com/title/tt5482558/externalreviews

«Серце мами Гонгадзе» (Україна, Грузія, 2017, реж. В’ячеслав Бігун, док., драма, історія, біографія, 75 хв., у 2 ч.). Повна прокатна версія. ↑ Унікальна прижиттєва кіносповідь Лесі Гонгадзе про велику українську любов. Жінка, яку не почули, відверто розповідає про найбільш інтимні та надихаючі моменти свого життя. Глядачі дізнаються про Георгія Гонгадзе з вуст мами, навідають його бабцю, родину, дорогі їхнім серцям місця, зафільмовані в Україні, Грузії, Естонії та Франції. Стрічка підсилюється оригінальною музикою композитора Володимира Гронського, піснями Святослава Вакарчука, Володимира Самайди та Тамари Гвердцителі (www.imdb.com/title/tt3746274).

⌂ Відзначено 5 нагородами й низкою номінацій: за «Найкращий документальний фільм», «Найкращий образ у кадрі» (двічі), «Найкращий звук» та «Найкраще регіональне кіно» на Міжнародних кінофестивалях «Світло», «Громадський проектор» та Міжнародному фестивалі історичного кіно. Фільм відібрано й на «Золоту дзигу» (так званий «Український Оскар»). Більше 30 допрем’єрних, спеціальних і фестивальних показів, зокрема в Парижі, впродовж останніх 2 років.

→ Вже дивіться трейлер, нецензуроване: https://bit.ly/2lSE9Of
→ Афіша, кадри: http://www.imdb.com/title/tt3746274/mediaindex
→ Рецензії: http://www.imdb.com/title/tt3746274/externalreviews
→ ФБ-сторінка: https://www.facebook.com/MamaGongadze

Сподобався фільм? Прорейтингуйте за лінком: http://imdb.to/2hnc8xE. Як це зробити: https://youtu.be/lJEmyWOJ9Ao

Режисер фільму В’ячеслав Бігун ― український кінематографіст і вчений-юрист, родом із Закарпаття. Навчався і працював у провідних університетах і наукових установах (Сорбонна, Гейдельберг, Львівський ун-т, Ін-т держави і права НАН України та ін.), юристом ― в Європейському суді з прав людини. Кандидат юридичних наук, магістр кіномистецтва (дипломований кінорежисер). Автор більше 500 публікацій та близько 20 фільмів, які на весну 2018 р. близько 40 разів нагороджено на українських і зарубіжних кінофестивалях. Неодноразово відзначався за популяризацію українського кіно.
→ Фільмографія в Міжнародній кінобазі: http://imdb.to/2hnc8xE
→ Доступні фільми: https://www.youtube.com/c/SlavikBihun77

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *