В Ужгороді презентували книгу “Не зрадь!”, присвячену пам’яті Героїв Небесної Сотні (ФОТО)

13 лютого 2017 року в Закарпатській обласній бібліотеці для дітей і юнацтва презентували книгу “Не зрадь!”, присвячену пам*яті Героїв Небесної Сотні.
Прозова драма учительки з м. Хуста Олесі Чепелюк побачила світ у 2016 році у видавництві” Ґражда” В основі сюжету твору – трагічні події на Майдані у лютому 2014 року, які торкнулися кожного з нас і змінили світ. Не залишать вони байдужим ні читача, ані глядача.. Плине кача…
На зустріч з авторкою прийшли студенти Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТУ та Закарпатської Академії мистецтв, молодь, якій не байдужа власна доля, доля Батьківщини.
Розмова вийшла щирою, душевною, цікавою, пізнавальною,а певною мірою і провокуючою. Надто вже свіжа рана розятрена талановитою авторкою,адже судьби героів драми ” Не зрадь!” так чи інакше переплітаються з нашими, нині сущими.
На долю цього покоління випали катаклізми світового маштабу:екологічні, соціальні, духовні. Ми наразі маємо єдиний шлях – іти до вершин Духу, прокладати духовний, інтелектуальний міст через потужний планетарний розлом між Добром і Злом. Іншої дороги нема.
Але ми це зробимо! Я дивилася в зал. Я бачила очі напроти.. Я бачила в них нурт життя. Які ж вони гарні, наші діти:світлі, відкриті, вільні. Їм до снаги ця творча, будівнича місія, бо вони – діти Сонця.Вони не просто відбивають його світло, у кожному з них палахкотить пломінь Любові. Це іх світ! Світ, мудрими і дбайливими господарями якого вони стануть.
Не зрадьте собі, друзі! І ви не зрадите Правді, не зрадите Батьківщині. Слава Україні!

Ольга Тимофеєва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *