В Ужгороді представили календар-альманах «Просвіти» на 2019 рік (фото)

В Ужгороді представили календар-альманах «Просвіти» на 2019 рік (фото)

Днями в м. Ужгороді, відбулось чергове засідання Ради Закарпатського крайового культурно-освітнього товариства «Просвіта» на якому було презентовано унікальне щорічне видання – «Календар «Просвіти» на 2019 рік».

На початку заходу голова товариства Павло Федака запросив присутніх хвилиною мовчання ушанували світлу пам’ять майора Віталія Постолакі, колишнього просвітянина, який смертю хоробрих і героїв загинув 12 лютого 2015 року під м. Дебальцево Донецької області в російсько-українській війні.

Представив нове видання (26-те за ліком) його укладач, доктор історичних наук  Павло М. Федака. У обговоренні публікацій календаря на історичну, народознавчу, культурну та громадську тематику взяли участь голова Закарпатського осередку політв’язнів і репресованих Іван Коршинський, голова Закарпатської організації НСПУ Василь Густі, професор Володимир Задорожний, педагог Калина Постолакі, Євген Ясінський, поетеса Олена Пекар та інші.

Участь у засіданні Ради Закарпатського крайового товариства «просвіта» прийняв і Преосвященніший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Православної Церкви України на Закарпатті та ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, який входить до складу Ради товариства.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *