В Ужгороді представники Андріїва скупили весь тираж газети “РІО”

андріївПро це інформує сайт видання “РІО”.

Як ви проводите свою суботу? А ось цілий загін невідомих людей (назвемо їх “газетними волонтерами”) відразу з відкриттям газетних точок здійснив гуртову закупівлю нашого видання. Скажете, совпаденіє? Не думаву. Бо на носі другий тур, і для Андріїва (із синіми галицькими очима) не всі друковані слова йдуть на користь. Ось він і гатить грошенятами, яких у нього очевидно ще — до блуду.  
Відомо, що особисті доходи пересічного газетного продавця залежать від проценту з реалізації. І тут така собі продавчиня, якій торгувати цілий тиждень, стикається з ділемою, бо підходить якийсь дядько або парубок і пропонує скупити нараз все “на корню”, “під кліп ока”. По роздрібній, замітьте, ціні! І роблять вони цю процедуру, як повідомляють реалізатори, задля того, аби (тільки не смійтеся) “роздати близьким та друзям” або “облагодіяти малоїмущих”… Ви таке колись бачили? Адже перед виборами, як правило, газетами “задармо” переповнені всі під’їзди та всі поштові скриньки. Від кількості газет для близьких, друзів, багатих та бідних — аж голова кругом іде, а тут отакоє! Може, на Галичині цього не знають?! Що ця скупка вам дасть, нешановні? Ті ж самі граблі: знову про вас піде молва, що тримаєте ужгородців, які не є для вас ані рідними, ані шанованими, за бидло, якого можна купити за бабло, якогому можна заткати рота, якому можна допомогти заплющити вуха від правдивого слова. Ну, не дебілізм? Роздайте краще не газети, а ці ваші гроші малозабезпеченим! Хоча, скоріш за все, це не ваші гроші. А гроші, вкрадені від ужгородців на численних оборудках із “замінованими” сесіями міськради і таке інше. Прийшли нажертися? А пак — в автобус (на фото) і назад на Галичину?
Принаймні, рекламу газеті зробили просто немислиму: постійні покупці тепер тиждень ганятимуться за цим випуском (мовляв, ЩО ж ТАМ БУЛО?), будуть благати — дайте хоч почитати. І все це задарь. Для газети, яка в один момент отримала і цілу армію безплатних розповсюджувачів, і цілу армію дармових рекламних агентів. Ура! Щиро дякуємо. Адже, крім того, своїми незграбними діями ви підказали нам ще й цілу купу методів протидії. Що тут скажеш, молодці.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *