В Ужгороді представлять виставу про секс

Творче об’єднання «Чорний Квадрат» – це не тільки театр-студія імпровізації, відома своїми шедевральними спектаклями, а ще й успішний тренінговий центр, професійне арт-агентство, сінема-продакшн.

З моменту заснування в 1991 році  і по сьогоднішній день «Чорний Квадрат» існує виключно на ентузіазмі своїх засновників та учасників!
квадрат
Нескінченний пошук, прагнення до бідного театру, без домінування декорацій, костюмів, гриму – це від Єжи Гротовського. Якась майданна культура, естрадність, динаміка – від Бертольда Брехта. У результаті – живий, справжній театр.

За дев’ятнадцять років роботи створені і показані більше 160 оригінальних і класичних спектаклів, розроблена імпровізаційна ігрова структура “Чорний квадрат”, сформовані чудові акторські ансамблі.

Колектив є лауреатом міських, республіканських оглядів-конкурсів та міжнародних фестивалів. В активі театру 72 нагороди – дипломи, грамоти та призи в тому числі Гран-прі, Перші премії, звання лауреатів, нагороди за акторську роботу тощо.

Кількість вистав у сезоні 2008-2009рр. – 88, з них 52 – на Великій Сцені (зал на 600 чоловік) і 36 – на Експериментальній (зал на 250 осіб). Плюс гастролі! Оновлення аудиторії становить від 25% до 36% кожен спектакль.
Репетиційні дні і ночі без сну, вибір найкращих варіантів, нескінченні пошуки себе – все це для Вас, наші Улюблені Глядачі!

 

І знову Київський театр – студія імпровізації «Чорний Квадрат» в Ужгороді!!! Вже вдруге!!! У рамках всеукраїнських гастролей!!!

Чекаємо на Вас, Шановні Глядачі  –  19 травня 19.00  в Облмуздрамтеатрі в Ужгороді.

 

www.artkvadrat.com

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *