В Ужгороді посадили унікальну алею Дугласії (фото)

В Ужгороді посадили унікальну алею Дугласії (фото)

В 2016 році в Україні стартувала акція «Посади дерево Миру». Метою акції є привернення уваги українців до катастрофічних соціально-екологічних наслідків війни на Сході країни, до непоправної шкоди завданої довкіллю України, екологічних проблем, підвищення рівня екологічної свідомості та еко-патріотизму. Це акція заклику до збереження природи, рідної української землі та країни.

Ужанський НПП є не змінним учасником даної акції. Під час осіннього етапу Всеукраїнської безстрокової екологічної акції «Посади дерево миру» за сприяння Ужанського НПП, Закарпатської ОДА та Ужгородської міської ради в місті Ужгород висаджено алею Псевдотсуги Мензіса (Pseudotsuga menziesii), або як ще прийнято її називати Дугласії.

В акції прийняли участь директор Ужанського НПП Віктор Биркович, перший заступник голови Закарпатської ОДА Іван Дуран, заступник міського голови Ужгорода Олександр Білак та ін.
Дугласія, як яскравий представник родини Соснових була вибрана не випадково, адже шпилькові виділяють у повітря велику кількість кисню та особливих, згубних для бактерій, летких речовин, які називаються фітонцидами. Слід відмітити, що дерево є швидкоростучим, середньо-вибагливим до родючості ґрунту, на батьківщині, в Північній Америці, в пралісах досягає висоти 110-117 м і діаметром до 5 м.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *