В Ужгороді обговорять питання вільного доступу до адмінбудівель

міськрада19 жовтня 2016 року о 12 годині 00 хвилин протягом години у приміщенні ГО «Ужгородська громадська рада» за адресою: м.Ужгород, наб. Київська, 3 (приміщення ресторану «Дельфін», 2-й поверх) відбудеться круглий стіл на тему «Захист права на доступ до публічної інформації та питання вільного доступу адміністративних установ».

До участі у заході запрошені представники громадських організацій, правозахисники, представники ЗМІ, представники правоохоронних органів (прокуратури Закарпатської області, управління Служби Безпеки у Закарпатській області); регіональний представник Уповноваженого Верховної ради з прав людини, представники суддівського корпусу.

Організатори мають намір висвітлити проблемні питання захищеності запитувачів публічної інформації, в тому числі – представників ЗМІ, доступу фізичних осіб до адміністративних установ. За наслідками круглого столу буле вироблено і направлено рекомендації для правотворчих, правозастосовних органів та громадськості, ЗМІ по покращенню захисту прав запитувачів публічної інформації , захисту професійних прав журналістів по доступу до публічної інформації, та доступу до адміністративних установ. Запрошуються усі, хто цікавиться доступом до публічної інформації.

Відповідальна особа – Бачинська Анастасія, тел. 099 318 33 40

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *