В Ужгороді обговорять проблему тютюнової контрабанди

круглий стілУ вівторок, 15 грудня, о 12.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться засідання «Вирішення проблеми взаємодії в боротьбі з нелегальною тютюновою продукцією». Захід проводиться спільно з ГО «Сучасні українські рейтингові системи», яка бере участь у національному проекті по боротьбі з обігом нелегальної тютюнової продукції в Україні.

До участі запрошено представників Закарпатської митниці ДФС, Головного управління ДФС у Закарпатській області, Чопського прикордонного загону, ГУНП України в Закарпатській області, НДО.

Сьогодні масштаби контрабанди та протизаконної торгівлі підакцизними товарами в Україні не лише негативно впливають на економіку країни, приносячи збитки держбюджету у розмірі 2 млрд. грн. щорічно, але й дестабілізують ситуацію в країні.

Тому в Україні гостро постало питання про важливість розробки Національної стратегії протидії обігу нелегальної підакцизної продукції.

Під час зустрічі представники влади та громадські активісти обговорять проблеми організації взаємодії в боротьбі з контрабандою в Україні та внесуть пропозиції до головних засад Національної стратегії протидії обігу нелегальних підакцизних товарів

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *