Doc.ua запис до лікаря

В Ужгороді навчали операційних медсестер

медсестриНа семінарі 120 фахівців-медиків отримали інформацію про нові сучасні методи стерилізації медичного інструменту, ознайомились як ефективно запобігти внутрішньо-лікарняним інфекціям.

Ця проблема стоїть надзвичайно гостро як за кордоном, так і в Україні. Наприклад, в США смертність від внутрішньо-лікарняних інфекцій знаходиться на четвертому місці після хвороб серцево-судинної системи, злоякісних пухлин і інсультів. В Україні ця проблему окремо не вивчалася, але це не означає що її не існує.

Саме тому асоціація медсестер області свій перший навчально-освітній семінар присвятила темі знезараження та стерилізації. Під час проведення навчання присутні ознайомились із сучасними препаратами, устаткуванням та методиками, які відповідають світовим стандартам забезпечення антисептики.

По закінченні навчального семінару всі учасники отримали сертифікати та висловили побажання проводити такі навчання на постійній основі. Це надає можливість медикам не тільки ознайомитись із сучасними технологіями, але й врешті позбутись проблеми внутрішньо-лікарняних інфекцій, застосовуючи найновіші методики та препарати.

Прес-центр УОЗ Закарпатської ОДА

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *