В Ужгороді гастролюватиме Луганський драмтеатр

У понеділок, 24 жовтня, о 18:00 в Закарпатському муздрамтеатрі відбудеться вистава Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру «За двома зайцями» (режисер Євген Мерзляков) за безсмертною п’єсою Михайла Старицького.

«Міщанський каламбур під мериканські музики» луганці покажуть в рамках всеукраїнського туру.

Театр запропонує сміливу фантазію у знайомій історії про те, що кожен на цім світі мріє відшукати своє щастя. Сучасна музика, насичені пластикою акторські роботи, яскраві номери балету наполегливо запропонують глядачам не згадувати про перегляд однойменної кінострічки, а поринути у захопливу двогодинну театральну гру, анонсують мельпоменівці.

Нині луганський театр переживає непрості часи, оскільки евакуйований в Северодонецьк. Гості з найсхіднішої області розраховують на підтримку закарпатських глядачів. Свого часу, в час ремонту свого приміщення, Закарпатський муздрамтеатр успішно гастролював у колег з Луганська.

Перед показом вистави, о 17:00, в театрі відбудеться зустріч з творчим складом луганського українського театру, де вони розкажуть про сучасне життя театру й нинішню ситуацію на Луганщині.

Також під час цієї поїздки відбудеться ознайомлення гостей найсхіднішої області із родзинками Закарпаття.

afisha

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *