В Ужгороді Євромайдан перейшов у нічний формат (ВІДЕО)

В Ужгороді відбувся майдан на підтримку київських мітингувальників. Молодь зібралася на площі Театральній, аби в знак солідарності провести там ніч. Активісти підготували цілу програму із заходами для небайдужих закарпатців. Ті ж,  хто повернулися зі столиці,  розповіли, які настрої в Києві й чого не вистачає мітингарям на Хрещатику.

 

Ніч на майдані почалася виступом активістів, які повернулися з Києва додому відпочити і набратися сил для нових мітингів. Активістка Юлія Дуб каже:  в столицю приїжджають нові люди з усіх куточків України. Євромайдан непохитно стоїть. Програма вечірніх євромайданів набула іншого формату. Ужгородці не тільки зможуть погрітися біля вогнища і випити гарячого чаю, а дізнатися про події в Україні та світі. Впродовж усіх подальших подій на майдані на Театральній будуть проводити нічні флешмоби, перегляд фільмів. Охочі виконуватимуть народні співанки.

 

Мар’ян  також нещодавно повернувся з Києва і одразу прийшов підтримати нічний майдан в Ужгороді. Розповідає: в столиці також приходив на центральні вулиці, коли вечоріл, о  бо саме тоді була загроза розгону майдану. Каже: зараз сутінки  для нього –  сигнал, аби приходити на підтримку. Студенти охоче переглядали фільми і спілкувалися. Щодня на Театральну приносять теплі ковдри та пледи. Холод і мороз не перешкоджають.

m-studio.net.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *