В Ужгороді для військових освятили 8 тисяч пасок

В Ужгороді для військових освятили 8 тисяч пасок
Понад 8 тисяч пасок для закарпатських військових освятили в Ужгороді.
Їх одразу відправили на передову, щоб захисники, котрі зараз далеко від рідного дому, зустріли свято Великодня і відчули нашу підтримку й непохитну віру в них.
Другий рік поспіль акція «Паска для воїна» об’єднала сотні небайдужих людей у всіх громадах Закарпаття. Хазяйновиті господині й волонтери спекли майже втричі більше пасок, ніж торік 🙌
Водночас до наших захисників попрямували 6 автомобілів та інша потрібна спецтехніка, які перед відправленням також освятили представники духовенства Православної церкви України та Мукачівської греко-католицької єпархії.
Гарним доповненням до великодніх подарунків для воїнів стали дитячі малюнки та листи з теплими побажаннями якнайшвидшої Перемоги 🇺🇦
Благодійну акцію «Паска для воїна» торік започаткувала обласна військова адміністрація спільно з ГО «Волонтери Закарпаття».
Повідомляє
***
Павло Федака:
Велика подяка діткам шкіл Закарпаття, територіальним громадам краю, організації «Волонтери Закарпаття», Департаментам культури та освіти Закарпатської ОВА за приємні подарунки для військових з нагоди Великодніх свят.
Воїни ДРБ «Сонечко» стоять на сторожі вашого мирного життя.
Слава Україні!
Героям Слава!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *