В Ужгороді дали оцінку диверсійним діям Росії

НРЗ16 березня у зв’язку з складною політичною ситуацією у державі та області в м. Ужгороді відбулося позачергове засідання Малої ради Народної ради Закарпаття (громадсько-політичної коаліції), участь в яких взяли уповноважені представники членів-організацій коаліції: обласних партійних осередків політичних партій – «Україна Соборна», «Українська партія», «Європейська платформа»; громадських організацій – «Християнсько-народна спілка Закарпаття», краєва «Просвіта», «Праві», «Карпатська Батьківщина», «Молодь Закарпаття», «Молоді вчені», «Всеукраїнська організація сприяння збройним силам України імені Петра Сагайдачного» та Ужгородської федерації єдиноборств Карпатського університету.

На засіданні Малої ради НРЗ було обговорено суспільно-політичну ситуацію в державі та області в наслідок її дестабілізації диверсійно-військовими діями політичного керівництва Російської Федерації на теренах України, активізації антиукраїнських і сепаратистських сил, а також антидемократичних проявів корупційно-олігархічних кланів та їх посіпак у боротьбі за утримання влади на місцях.

З метою забезпечення виконання статутних завдань і належної організації діяльності Народної ради Закарпаття, Мала рада НРЗ ухвалила рішення про вдосконалення своєї організаційної структури, зважаючи на виклики сьогодення.

За рішенням Малої ради НРЗ співголовами громадсько-політичної коаліції обрано Віктора Бедь (з організаційних питань), Петра Станка (з представницької роботи) та Павла Федаку (з питань інформаційної політики та пропаганди), відповідальним секретарем – Валерію Сіку.

 

Члени ради затвердили склад президії НРЗ, до якого наразі обрано: Віктора Бедь, Петра Станка, Павла Федаку, Романа Молдавчука, Віталія Постолакі, Євгена Молнара, Анатолія Костюха, Валерію Сіку та Ореста Дідуха.

 

Під час засідання також сформовано виконавчий комітет Народної ради Закарпаття, до складу якого ввійшли Орест Дідух (голова), Андрій Кич (голова Комітету юстиції), Віталій Постолакі (голова Комітету цивільної оборони), Євген Молнар (голова Комітету з спортивно-патріотичної роботи), Анатолій Костюх (голова Комітету з пропаганди та аналітики), Арпад-Роберт Драшковці (голова Комітету з міжнаціональних питань), Сільвіо Марина (голова Комітету з інформаційно-медійних комунікацій), Юрій Ропонич (співголова Комітету з питань молоді), Юрій Дранчак (помічник співголови з організаційних питань), Святослав Симканинець (помічник співголови з представницької роботи) та Михайло Удут (керівник прес-служби).

 

Зважаючи на загрозу порушення громадського порядку, можливі допущення дестабілізації суспільно-політичної ситуації та прояви сепаратизму на Закарпатті, Мала ради НРЗ ухвалила рішення про створення при Народній раді Закарпаття підрозділу самооборони. Порядок створення, правові засади діяльності та назва підрозділу самооборони Народної ради Закарпаття будуть розглянуті та затвердженні на черговому засіданні президії НРЗ.

 

Прес-служба НРЗ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *