В Ужгороді відбувся матч збірних команд ветеранів футболу України та Угорщини

В Ужгороді відбувся матч збірних команд ветеранів футболу України та Угорщини

25 років тому на ужгородському стадіоні «Авангард» національна збірна України зіграла свій перший міжнародний матч із збірною Угорщини. З нагоди тої пам’ятної дати учора, 30 травня, в Ужгороді відбувся товариський футбольний матч збірних ветеранів обох країн.

Футбольний поєдинок зібрав близько 2500 глядачів. У святі взяло участь керівництво Закарпатської області й міста Ужгорода, а також президент Федерації футболу України Андрій Павелко й голова Угорської футбольної асоціації Шандор Чані.

На стадіоні було відкрито пам’ятну дошку, яка нагадуватиме про той перший історичний матч нашої збірної.

Сам поєдинок завершився перемогою української команди з рахунком 3-1. Враження від футбольного свята в самих його учасників і численних глядачів залишилися якнайкращі. Однак для того, аби свято футболу пройшло спокійно, професійно спрацювали закарпатські правоохоронці.

До охорони громадського порядку під час проведення футбольного матчу в Ужгороді було залучено близько двох сотень працівників поліції з усієї області. Зі своєю роботою стражі правопорядку впоралися – порушень громадського порядку на святі футболу допущено не було.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.