В Ужгороді та на Свалявщині поліцейські затримали сімох індійців-нелегалів

В Ужгороді та на Свалявщині поліцейські затримали сімох індійців-нелегалів

Про це інформує відділ комунікації поліцій Закарпатської області.

Зранку, близько 09.30 год, чотирьох осіб східної зовнішності помітили поліцейські неподалік с.Голубине Свалявського району. Чоловіки йшли в напрямку населеного пункту і мали намір сховатись у кущах до тих пір, поки за ними не приїдуть за попередньою домовленістю визначені особи.

Зі слів іноземців, на територію нашої області заїхала група з семи чоловік- громадян Індії. Попередньо чоловіки авіатранспортом з м.Дубаї (ОАЕ) заїхали до м.Одеси, де проживали близько місяця. Транзитом через Київ та Львів, де так само мешкали по 20 днів, приїхали на Закарпаття.

За послуги їхнього транспортування і переправку до країн Євросоюзу, іноземці заплатили за різними даними близько 2 тисяч амер.доларів кожний.

Всіх сімох передано до пункту тимчасового тримання іноземців Мукачівського прикордонного загону, питання щодо їхнього видворення з території України вирішуватиме суд.

За фактом організації незаконного переправлення нелегалів через державний кордон України відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого част.2 ст.332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України. Розслідування у справі триває.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *