В Тур’я-Поляні відбудуться громадські слухання з приводу будівництва міні-ГЕС

гес12 листопада відбулося засідання оргкомітету з проведення громадських слухань громади села Тур’я-Поляна Перечинського району Закарпаття, що будуть присвячені спорудженню другої гідроелектростанції поблизу цього села та деяким иншим нагальним проблемам. У роботі оргкомітету взяли участь голова Закарпатської обласної організації ВО “Свобода” Олег Куцин та голова Перечинської районної організації Володимир Бердар. Як повідомили члени оргкомітету, на декого із них уже чинить тиск влада, тому засідання відбулося не в повному складі.

Оргкомітет з метою забезпечення врахування думки громади вирішив провести громадські слухання з приводу спорудження МГЕС у неділю 1 грудня о 14:00. На громадські слухання запросять голову Тур’я-Полянської сільської ради та всіх її депутатів, голів Перечинської РДА і районної ради, представників Закарпатської ОДА та обласної ради, народних депутатів України Василя Ковача (Партія регіонів) та Валерія Чернякова (ВО “Свобода”), представників Форуму екологічного порятунку, ПП “Комерцконсалт”, представника Держлісгоспу.

Нагадаємо, що поблизу закарпатського села Тур’я-Поляна вже зведено одну гідроелектростанцію. У результаті в багатьох дворах місцевого населення в криницях зникла вода. Як зазначають екологи, частина р. Шипоті практично повністю втратила свою рибопродуктивність, іхтіофауна втратила здатність до самовідтворення. Планується зведення ще одного аналогічного об’єкта, що може завдати непоправної шкоди населенню села та довкіллю.

Інформує прес-служба Закарпатської обласної організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.